واویلا واویلا

با سلام وضمن عرض تسلیت خدمت امام زمان(علیه السلام) و شیعیان و محبین امیرالمومنین(علیه السلام)

هتک حرمت به مقبره شریف حجر بن عدی(صحابی پیامبر(صلی الله علیه و آله) و فدوی امام علی(علیه السلام)) و حضرت جعفر طیار(برادر امام علی(علیه السلام)) را محکوم کرده و یقین بفرمایید سکوت نکرده و با آنان مبارزه خواهیم کرد.

اللهم العن اعدائم اجمعین من الآن الی قیام یوم الدین

 

پنجشنبه گذشته، آرامگاه حجربن عدی کندی که به دست معاویه به شهادت رسید، به وسیله مزدوران و تروریست‌های سلفی سوریه نبش قبر شد. گروهک‌های تروریستی، ابتدا ضریح حجر بن عدی را در منطقه «عدرا» تخریب و سپس نبش قبر کردند.

بنابر این گزارش، جسد «حجر بن عدی» هنوز سالم بوده و تروریست‌ها، پیکر وی را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند.

آرامگاه جعفر بن ابی‌طالب معروف به جعفر طیار، در منطقه «المزار» در استان کرک واقع در جنوب اردن قرار دارد و برای فرقه اسماعیلی که یکی از فرقه‌های شیعی است، اهمیت خاصی دارد.

در حالی که تجاوزها و اهانت‌های پیاپی به مقدسات اسلامی و قبور اولیاء الله از سوی وهابی‌ها خشم جهان اسلام را برانگیخته است، مقامات اردن در قبال این اهانت به آرامگاه جعفر بن ابی طالب، سکوت کرده و رسانه‌های این کشور نیز از انتشار این خبر خودداری کرده‌اند.

گروه‌های تروریستی سوریه در تازه‌ترین اقدام، قبر «حجر بن عدی» صحابی حضرت علی علیه السلام را نبش کرده و پیکر وی را که هنوز سالم مانده را ربودند.و جسد این شیعه امیرالمؤمنین (ع) را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند. حجر بن عدی که از یاران حضرت علی (ع) نیز بود به همراه پسرش و تعداد دیگری از صحابه به دست معاویه بن ابی سفیان به شهادت رسید.

 

مقبره حجر بن عدی قبل از تخریب

 

 

 

بعد از تخریب

 

 

 

مقبره مطهر حضرت جعفر طیار بهد به آتش کشیدن آن

 


/ 1 نظر / 11 بازدید
بی ادعا

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون با آل علی هر که در افتاد بر افتاد اگر جعفر طیار دو بال بهشتی دارد و اگر حجر برای علی گفتنش شهید شد، پس بدانید که همه اینها خبر می دهد از اینکه ظهور منتقم خون زهرا پشت گوش ماست و زمان آن چون مرگ و قیامت نزدیک است و به راستی همانطور که قرآن می فرماید: ان بطش ربک لشدید همانطور که خداوند موقع مرگ سخت جانشان را می گیرد؛ امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هم که یدالله است، سخت با آنان برخورد می کند همانطور که منتقم خون مادرش است، منتقم تمام خونهای مظلومانی چون شیعیان غریب و مظلوم مرده و زنده هم هست... به امید آن روز، گر چه ما منتظریم قبل از آن هم این پست فطرتها تاوان اعمالشان را پس دهند.